Nissan Juke CVT Şanzıman Tamiri

Nissan Juke CVT Şanzıman Tamiri

Nissan Juke 1.6 Benzinli aracınızda CVT otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız, Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi Onur Şanzıman olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Firmamızda otomatik vites Nissan Juke araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirilmektedir. Nissan Juke otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Nissan Juke otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir .

Nissan Juke CVT otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Nissan Juke şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Nissan Juke otomatik şanzıman fiyatlarımızı 0534 840 3158 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.