Nissan X-Trail CVT Şanzıman Tamiri

Nissan X-Trail CVT Şanzıman Tamiri

Nissan X-Trail aracınızda CVT otomatik şanzıman sorunu yaşıyorsanız, Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi Onur Şanzıman olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Firmamızda otomatik vites Nissan X-Trail araçların şanzıman tamir ve bakımını garantili olarak gerçekleştirilmektedir. Nissan X-Trail otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, ileride daha yüksek tamir fiyatı karşınıza çıkabilir.

Nissan X-Trail araçlarda garantili olarak tamir, değişim ve satışlarını gerçekleştirdiğimiz otomatik şanzıman tipleri:

  • Nissan X-Trail Dizel CVT Şanzıman
  • Nissan X-Trail Benzinli CVT Şanzıman

Nissan X-Trail ailesinde birbirinden farklı 4 CVT şanzıman çıkabilmekte ve şanzımanlar arasındaki farklar ve arzalarına karşı yapılması gereken prosedürler sıklıkla karıştırılmaktadır. Uzun yıllar Nissan anlaşmalı otomatik şanzıman merkezi olarak hizmet veren firmamız, Nissan CVT şanzıman tamiri konusunda görüş alabileceğiniz en teknik firmadır. Özellikle piyasada sıklıkla satılan çıkma CVT şanzımanların büyük çoğunluğunun ömrünü tamamlamış parçalar olduğunu ve kısa sürede problem yaratabileceğini unutmayın.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen bütün Nissan X-Trail otomatik şanzımanlar, şanzıman dinamometremizde araç üzerindeki koşullarda test edildikten sonra müşterilerimize teslim edilmektedir. Bu sayede garantili otomatik şanzıman tamiri gerçekleştirilmektedir.

Nissan X-Trail CVT otomatik vites kutusu arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Nissan X-Trail şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Nissan X-Trail otomatik şanzıman fiyatlarımızı 0534 840 3158 numaralı destek hattımızdan öğrenebilirsiniz.